Zaszalej z fotobudką w Mogilnie!

fotobudka mogilno

Fotobudka to doskonały pomysł na uatrakcyjnienie każdej imprezy. Czy to wesele, czy 18-stka, czy wieczór kawalerski, nasza fotobudka to świetny sposób, by goście bawili się wyśmienicie, a potem długo wspominali imprezę. Choć fotobudka cieszy coraz większą popularnością, wciąż jeszcze wiele osób pyta – co to takiego? Jak to działa? I czemu cieszy się tak dużym powodzeniem?

Fotobudka to proste w obsłudze urządzenie, które służy do samodzielnego wykonywania zdjęć. Na wszelkiego rodzaju imprezach ustawiana jest ona na kilka godzin, by każdy gość mógł sobie zrobić zdjęcie i, trzeba przyznać, że zawsze do fotobudki ustawia się całkiem spora kolejka. Jednakże nie sam fakt możliwości zrobienia sobie zdjęcia przyciąga gości, ale to, że do zdjęć można pozować w różnych śmiesznych, a nawet szalonych gadżetach. Diabelskie rogi, szal boa, czapka policjanta, ogromne okulary, sztuczne wąsy – wybór jest naprawdę duży i każdy jest w stanie wybrać coś dla siebie. Pozować do zdjęcia można samemu, w parze lub nawet w grupie. Im więcej osób, tym więcej zabawy i tym więcej śmiechu towarzyszy robieniu zdjęć. Po zrobieniu zdjęcia, od razu drukowane są fotki – 2 lub 4 (kwestia do ustalenia) odbitki. Przyjął się zwyczaj, że jedną odbitkę gość wkleja do pamiątkowego albumu, gdzie może również dopisać życzenia, zależnie od rodzaju imprezy, dla jubilata lub pary młodej. Drugą odbitkę natomiast gość zostawia sobie – jako wyjątkową pamiątkę, z wyjątkowej imprezy.

Nasza firma obsługuje wszelkiego rodzaju imprezy na terenie takich miejscowości jak: Mogilno, Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław.