Fotobudka na evencie w Inowrocławiu!

fotobudka inowrocław

W życiu każdego z nas mają miejsce wydarzenie tak ważne, że chcemy je świętować z naszymi najbliższymi. Ślub, 18-stka, wieczór kawalerski czy panieński, okrągła rocznica ślubu to wspaniała okazja do świętowania z rodziną i przyjaciółmi. Oczywiście podczas takich imprez chcemy, aby nasi goście dobrze się bawili i by długo wspominali nasze przyjęcie. Bardzo dobrym pomysłem na uatrakcyjnienie każdego typu imprezy jest wynajęcie fotobudki.

Nasza firma oferuje wynajem fotobudki na każdego rodzaju imprezę. Wraz z wynajmem fotobudki otrzymujecie od nas Państwo w pakiecie: wydruki zdjęć bez limitu, liczne zabawne gadżety, opiekę asystenta, który w razie jakichkolwiek kłopotów z fotobudką służy swoją pomocą, możliwość wyboru koloru i rodzaju tła. Ponadto po imprezie otrzymujecie Państwo od nas płytę DVD z wszystkimi zdjęciami, zabezpieczony hasłem dostęp do internetowej galerii zdjęć (i to już na drugi dzień po imprezie), którym możecie, a nawet powinniście podzielić się ze swymi gośćmi. Dodatkowo w pakiecie zapewniamy także bezpłatny dojazd do klienta na terenie miasta Inowrocław i do 50 km od Inowrocławia.

Naszą ofertę kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych ale także do firm organizujących duże imprezy firmowe. W tym przypadku cena oraz czas wynajmu naszej fotobudki – jest do ustalenia. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w zakładce Cennik.